TapHome

Inteligentní elektroinstalace TapHome

Hlavním důvodem pro pořízení inteligentní elektoinstalace TapHome je usnadnění ovládání a následného zpříjemnění bydlení. Inteligentní elektoinstalace dokáže spojit veškeré systémy v domě v jeden celek. Systém nabízí komfort a pohodu.

Inteligentní elektroinstalace TapHome

Úspory energie dosáhneme díky zjednodušení a zrychlení činností, které se stále opakují, např.:

Topení

TapHome - topení

Díky čidlům v každém pokoji systém udržuje stálou komfortní teplotu. Systém ví kdy zvýšit teplotu např. před příchodem dětí ze školy anebo v době nepřítomností udržovat režim dovolená. Dokáže také reagovat na otevřená okna snížením teploty. Systém dokáže spínat vyhřívání příjezdové cesty nebo střešních vpustí. V aplikaci máte přehled o vytápění díky jednotlivým grafům.

Dále dokáže systém řídit čerpadla a přepouštěcí ventily v kotelnách (jednoduchá MaR).

TapHome - žaluzie

Žaluzie

Systém dokáže v horkých dnech zpříjemnit pobyt v domě, zastíněním nedochází k přetopení a v zimně přináší úsporu při topení. Díky senzoru rychlosti větru chrání žaluzie před větrem. Senzor jasu zase automaticky vytahuje a po setmění zatahuje žaluzie. Každá žaluzie má svůj ovladač na stěně nebo lze ovládat z aplikace. Není nutné používat speciální drahá tlačítka.

TapHome - osvětlení

Osvětlení

Příjemnou atmosféru lze navodit nastavením světelných scén spínaných nebo stmívaných světel. Je možné, taky využít simulaci přítomností v době kdy opustíte domov, je to jistý prvek bezpečnosti. Svítidla na chodbách a příjezdových cestách je možné ovládat senzorem jasu nebo v aplikaci nastavit časový program pro dané světelné okruhy.

TapHome - větrání

Větrání

Jednoduchým ovládáním dokážete plynule ovládat výkon rekuperace a v kombinaci s čidlem CO2 i kvalitu ovzduší v domě.

Fotovoltaické elektrárny (FVE)

TapHome - FVE

V době, kdy FVE vyrábí energii se rozhodujete kam přesměrovat vyrobenou energii, např. el.bojler, el.topení nebo dobíjíte bateriový systém v domě.